Významné události fakulty

29. dubna 2024

Velký úspěch týmů 3. LF UK v soutěži Medik roku

S potěšením sdílíme aktuální informaci: V soutěži Medik roku se v tvrdé konkurenci umístily dva naše týmy na medailových pozicích. Stříbrnou medaili získal tým ve složení Martin Bokůvka jako kapitán, dále Tereza Hmurová, Adéla Černá, Martin Batelka a Šárka Knížková, bronzovou medaili vybojoval tým pod vedením kapitána Jáchyma Drašara s Vítem Hudcem, Gabrielem Balážem, Jaroslavou Binderovou a Ivonou Kostinkovou. Všem moc gratulujeme a děkujeme za vynikající reprezentaci fakulty.

Ve středu 24.4. proběhlo na fakultě oficiální poděkování vedení fakulty studentům, kteří se v soutěži Medik roku 2024 v Prachaticích umístili na druhém a třetím místě. Všem studentům ještě jednou gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci fakulty.