Referát pro zahraniční a vnější vztahy

1. srpna 2024

Nabídka stáží a aktivit Nadačního fondu České srdce

Vážení,

rádi bychom Vám představili nabídku zahraničních stáží a dalších aktivit Nadačního fondu České srdce:

• Zahraniční stáže pro mladé kardiology

Během léta 2024 očekáváme vypsání výběrového řízení na stáže na prestižních pracovištích v:

-Lipsko (Německo)

-Aalst (Belgie)

-Leicester (Velká Británie)

Sledujete prosím facebookové stránky NF České srdce.

• Grantová výzva pro studenty medicíny

Na začátku roku 2025 předpokládáme vypsání grantové výzvy pro studenty medicíny určené mj. i na zahraniční kurzy či konference. Účelem je podpora vzdělání a pracovního rozvoje. Získanou částku lze použít na proplacení kurzu, konference, nákupu vědecké literatury a další náklady spojené se studiem.

Doporučujeme Vám sledovat aktuality NF České srdce.

• Grantová výzva pro praktické a všeobecné sestry

Na začátku roku 2025 lze předpokládat rovněž vypsání grantové výzvy pro praktické a všeobecné sestry. Účelem je podpora vzdělání a pracovního rozvoje. Získanou částku lze použít na proplacení kurzu, konference, nákupu vědecké literatury a další náklady spojené s edukací a výkonem služby.

Doporučujeme Vám sledovat aktuality NF České srdce.

• Edukační program Czech Heart Academy

Czech Heart Academy je platforma, která je dedikována studentům lékařských fakult, kteří se rozhodli stát se po ukončení studia kardiology. Tento koncept je založen na roli mentora a jeho žáka. Mentor se po dobu 3 měsíců stane žákovým učitelem, rádcem a průvodcem v oboru kardiologie. Podílí se na jeho osobnostním, klinickém i vědeckém růstu. Motivuje jej, vzdělává a připravuje na klinickou praxi. Cílem tohoto projektu je rozvíjet obor kardiologie na českém území a tuto kvalitu šířit i za jeho hranice.

Více informací naleznete zde.

Další informace a nabídky naleznete na webu, facebooku a instagramu NF České srdce. V případě dotazů se prosím obracejte přímo na NF České srdce.

Za Referát pro zahraniční a vnější vztahy

M. Bendová

Archiv aktualit, RSS kanál