Referát pro zahraniční a vnější vztahy - Aktuality

Představení GSS 4EU+ a pomoc při hledání partnerů pro vědeckou spolupráci

Vážená paní,

Vážený pane,

ráda bych Vám blíže představila služby grantové podpory 4EU+ Grant Support Service (GSS) – v minulosti též nazývané Virtual Development Office. Naším cílem je pomáhat akademickým pracovníkům při výběru relevantních seed funding výzev v rámci Aliance a zejména při hledání dalších příležitostí pro financování, jako je například program Horizont Evropa. GSS kombinuje služby poskytované místními kancelářemi grantové podpory a spolupracuje s kolegy na obdobných pozicích na všech univerzitách Aliance 4EU+. Grant Support Service má také své webové stránky, kde pro výzkumné pracovníky, učitele a doktorandy provádí výběr nejzajímavějších aktuálních výzev. Dovoluji si ještě upozornit na sekci webu „Are you looking for collaboration?“, kde Tým GSS může poskytnout pomoc při hledání partnerů pro výzkum a spolupráci v rámci celé Aliance. Po vyplnění krátkého dvoustránkového formuláře se Vám budeme snažit najít konkrétního partnera pro možnou spolupráci. Na Univerzitě Karlově se v těchto věcech můžete obracet přímo na mě.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Eva Matějcová

Mgr. Eva Matějcová

Evropské centrum - Odbor pro vědu a výzkum