Archiv aktualit

4. dubna 2017

GAMA UK - vyhlášení 4. kola interní soutěže

Ke dni 30. března otevřel rektor Univerzity Karlovy pravděpodobně poslední, 4. kolo soutěže interní soutěže GAMA UK, jehož cílem je podpořit na UK proces praktického využití výsledků výzkumu a vývoje v praxi a nalézt pro ně i komerční využití.

V příloze naleznete základní informace o soutěži, podrobnosti jsou pak dostupné na webových stránkách CPPT http://www.cuni.cz/UK-6692.html. Připomínám, že projektový záměr je třeba projednat na grantovém oddělení či děkanátu příslušné fakulty, jelikož některé fakulty mohou mít vlastní proces předvýběru projektů. Rovněž v případě schválení projektu musí fakulta převzít za plnění projektu dle pravidel programu garanci.

Seminář pro zájemce, kde budou poskytnuty praktické informace a doporučení, jak připravit žádost o dílčí projekt do čtvrtého kola, se uskuteční ve středu 12. dubna od 13h v Zelené posluchárně, Celetná 20, Praha 1. V příloze naleznete pozvánku. Zájemce prosím o potvrzení účasti na emailu Ivana.Sykorova@ruk.cuni.cz. Pro ty, kdo se semináře nemohou zúčastnit, bude k dispozici záznam a samozřejmě je možné se domluvit na individuální konzultaci.

S pozdravem a přáním příjemného dne za tým CPPT

Mgr. Ivana Sýkorová, Ph. D.

manažerka projektu GAMA

Poslední změna: 21. únor 2018 15:35