22. května 2017

Výsledky charitativní běhu Vinohradská trojka 2017

Vážení běžci a všichni další, chtěli bychom Vám mockrát poděkovat za to, že jste si s námi včera přišli užít již 2. ročník Vinohradské Trojky. Obrovská gratulace patří všem běžcům, kteří se postavili na start a svým výkonem podpořili nemocnici ITIBO v Keni.

Současně mockrát děkujeme i všem ostatním, kteří neběželi, ale přesto dorazili a přispěli k bezvadné atmosféře, která nás provázela celou akcí. Není jednoduché popsat, jak velkou radost v nás vzbuzuje Váš zápal, s kterým jste se celé Vinohradské Trojky zúčastnili. Nezbývá tedy než ještě jednou za celý organizační tým říci velké DÍKY!!

Přidáváme kompletní výsledkovou listinu, kterou naleznete k nahlížení pod níže uvedenými odkazy. Můžete si vybrat, zdali chcete zobrazit pořadí dle kategorií, absolutní pořadí podle jednotlivých časů či pořadí dle pohlaví.

Současně bude výsledková listinu rozeslána všem dopředu zaregistrovaným na jejich emailové adresy. Všem moc gratulujeme k jejich bezvadným výkonům!

Máme pro Vás ještě jednu výbornou zprávu. První propočty výtěžku z celé akce totiž naznačují, že v letošním roce dosáhneme až na dvakrát větší sumu než vloni!

Fotografie z akce

Přinášíme dalších pár fotek z vydařeného již druhého ročníku Vinohradské trojky. Počasí vyšlo skvěle, atmosféra byla super! Těšíme se zase za rok :) foto: Ivo Barabas Photography

Zveřejnil(a) Trimed dne 23. květen 2017

Trasa závodu