7. července 2015

Spuštění nového rezervačního systému přístrojů na 3. LF UK

Oznamujeme zavedení nového rezervačního systému některých přístrojů na 3. LF. Jedná se o tyto přístroje: Real Time PCR cycler ABI 7500, Konfokální mikroskop LEICA TCS SP5 a průtokové cytometry FACS Calibur a FACS Verse. U konfokálního mikroskopu a cytometrů je možné zarezervovat i čas technika.

Prosíme všechny uživatele, aby daný rezervační systém začali neprodleně využívat.

Pravidla používání:

• Do systému se dostanete na adrese http://rezervace.lf3.cuni.cz

• Každý uživatel se (na vyzvání) přihlásí přes své číslo osoby a přístupové heslo pro CAS.

• Po vybrání data a času budete navedeni k vybrání přístroje

• Pozn.: je možné vybírat viditelnost rezervací jednotlivých přístrojů (symbol oka)

Upozornění:

Rezervační systém bude v budoucnu používán pro rozpočítání nákladů na materiál a servis jednotlivých přístrojů. Dbejte tedy na správné zapisování a dodržování termínů.

Rezervaci je možné zrušit do začátku rezervace (ale prosíme, nenechávejte změny na poslední chvíli).

Konfokální mikroskop LEICA TCS SP5
   Real Time PCR cycler ABI 7500
   Průtokový cytometr FACS Calibur
   Průtokový cytometr FACS Verse

POZOR: Rezervační systém nenahrazuje provozní knihy! Do provozních knih je nadále nutné vyplňovat všechny požadované údaje podle typu přístroje.